O nas

Gerda Hydomat S.A. to firma z 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie. Jesteśmy producentem części tłoczonych oraz narzędzi do obróbki plastycznej między innymi dla branży motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, budownictwa i przemysłu, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.

Zatrudniamy 180 osób, w tym wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie technologii, konstrukcji, produkcji i nadal podnosimy nasze kwalifikacje. Razem pracujemy na wspólny sukces i zadowolenie naszych partnerów biznesowych oraz stale dążymy do rozwoju. Rozbudowujemy narzędziownię, inwestujemy w park maszynowy, podejmujemy nowe wyzwania dzięki własnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu. Niezbędne certyfikaty oraz własne laboratorium pomiarowe zapewnia skuteczną realizację naszej polityki jakościowej.

 

Historia

 

 

Misja i wizja

MISJA:
Naszą misją jest spełnianie oczekiwań klientów, akcjonariuszy i pracowników. Cele realizujemy bazując na 50 letnim doświadczeniu w budowie narzędzi i produkcji detali tłoczonych. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych z usług i współpracy jest naszym priorytetem. Pracujemy na sukces całym Zespołem, więc dbamy o komfortowe i bezpieczne warunki pracy naszych pracowników i ich rozwój, jednocześnie kładąc duży nacisk na ochronę środowiska.

WIZJA:
Naszą wizją jest bycie liderem w swojej branży oraz ekspansja na kolejne rynki zagraniczne. Chcemy być jednocześnie renomowanym pracodawcą, godnym zaufania dla naszych pracowników.

 

Partnerzy biznesowi

Współpracujemy z liderami w swoich branżach. O naszym profesjonalizmie najlepiej świadczą nasi Klienci. Cieszymy się Ich zaufaniem od wielu lat. Nasze produkty i usługi dostarczamy do państw na całym świecie: Polski, Brazylii, Chin, Indii, Francji, Anglii, Niemiec.

ZAUFALI NAM NA CAŁYM ŚWIECIE!